Pasja i immersja są bardzo ważne dla każdego. Książka to nasza wielka miłość. W najnowszej książce pt. “Splątane ścieżki” Agnieszki Krawczyk. Klaudyna prowadzi tu sklep z rękodziełem. Ten sklep to także miejsce spotkań mieszkańców. Klaudyna gromadzi wokół siebie wielu pozytywnych przyjaciół, tworzy z nimi świetną atmosferę i angażuje się w sprawy społeczne w swoim sąsiedztwie. Siostrzenica Klaudyny, Monika, która pracuje dla stacji telewizyjnej, również bierze udział w tej działalności. Po romansie z szefem postanowił przenieść się do ciotki. Tymczasem przeszłość Klaudyny zostaje obalona.

Co jest ciekawego w tej historii?

Co stanie się z losem dwóch spokrewnionych kobiet? Czy grupa członków klubu w sklepie Klaudyny jest wystarczająco silna, aby zrobić coś dla społeczności? I czy splecione losowe ścieżki w końcu doprowadzą bohaterów do szczęśliwego zakończenia? Chcesz zostać zaproszony do sklepu Klaudyny i porozmawiać o czymkolwiek przy filiżance herbaty? Poznaj ścieżkę miłości przeplatającą się między Klaudyną i Moniką.

Dlaczego książka jest wciągająca?

Kiedy podnosisz “Splątane ścieżki” i zaczynasz czytać, nie kończy się to, dopóki nie skończysz czytać ostatniej strony. Ale to była piękna książka. Uwielbiamy książki o losie ludzkim. Mają w sobie coś, co mnie przyciąga i sprawia, że chcę czytać. Czytając tę piękną książkę, zostaniemy wciągnięci w cudowną historię.

Jakie są bohaterki w tej książce?


Bohaterkami tej książki są kobiety, które nigdy nie mają łatwego życia. Jednak te dwie kobiety są bardzo silne. Nie poddają się. Monika idzie do pasmanterii i nawiązuje nowe znajomości. A może spotka miłość? Fabuła znajduje się w przepięknej części Krakowa. Emocje podczas głośnego czytania są piękne. Postacie są różne. Każdy jest na ścieżce splecionego życia. Nawet proste nitki mogą się zaplątać. Może nie da się go rozwiązać, ale nigdy się nie poddawaj. Ta historia jest wielowątkowa. Porusza także trudne tematy.