Nie jest sekretem, że Agnieszka Krawczyk jest pewną z ulubionych pisarek. Czekamy na jej książkę z radością i niecierpliwością. Powieść pt. “Splątane ścieżki” jest doskonała i to z bardzo wielu powodów (https://www.taniaksiazka.pl/splatane-sciezki-agnieszka-krawczyk-p-1521055.html). Powieść Agnieszki Krawczyk otula nasze ciała i rozgrzewa serca niczym ciepłe, puszyste, kolorowe koce.

Kogo spotkamy w tej powieści?

Losy Klaudyny i Moniki oraz ich przyjaciół i znajomych kreślone są od pierwszej strony. Klaudyna jest właścicielką sklepu z pasmanterią i ciepłą osobą, która zawsze słucha i doradza, ale nie chce dużo mówić o sobie. I o tym, co ją dręczy. Monika jest zapaloną dziennikarką i wie, jak robić świetne programy telewizyjne. To, co nas zafascynuje, to członkowie klubu „Zaplątana nić”. To barwne i nieszablonowe postacie, które chcą wspólnie spędzać wolny czas.

Jakie jest przesłanie książki?

Autorka mówi nam, że nasze życie jest czasem jak haft, a nitki często się przeplatają. Splecione nitki symbolizują kręte drogi życia. Czasami węzeł na nitce komplikuje haft. Niektóre są łatwe do rozwiązania, inne wymagają czasu i cierpliwości. Jednak nawet przy takiej metodzie wiązania nie można go rozwiązać, można go tylko rozwiązać. Niektóre problemy są łatwe do rozwiązania, inne są cierpliwe i czasochłonne. Niektórych nie da się też przesunąć bez całkowitego odcięcia krawędzi. Są chwile w życiu, że trzeba odciąć niektóre swetry. Umiejętność zastępowania niedoskonałości i niepowodzeń nowymi, lepszymi i innymi. Czytając tę powieść, odkryjesz, że możesz spotkać ludzi, którzy nie potrafią zrobić “pasujących rękawiczek”.

Jak toczy się akcja?

Akcja tej powieści rozgrywa się w ulubionym miejscu, Krakowie i Zakopanem, które odwiedzaliśmy wielokrotnie. Dodając powieści koloru, barwnie i żywo oddaje urok tych miejsc. “Splątane ścieżki” to opowieść, która zawsze pokazuje nową ścieżkę, nawet jeśli los się splata, a ścieżka zagubiona. I nawet jeśli nie myślisz o tym w kółko, w końcu będzie to ten, który najbardziej Ci odpowiada.